Pasiilgau

Svetainė skirta knygai "Pasiilgau... (arba) mes vienas kito angelai" Ši knyga - tai meno kūrinys,bei Airijos lietuvių bendruomenės mokyklos "Keturi vėjai" metraštis. Knyga šiuo metu ruošiama, ją tikimės išleisti šiais, 2006, metais.

2006-05-25

atostogos

Saulė piešia saulę


...ach, atostogos. Dar neprasidėjus didžiausiems iššūkiams, noriu nuo visko pabėgti. Išsitiesti auksiniame Nidos paplūdimyje ir panarinti pėdas i smėlį. Vietoj to, po dar keletos bemiegių naktų Dubline, paukščių kalba pradedu šnekėtis su savo kompjuteriu. Pilnas kibiras pastangų ir tik pirmas lašas rezultatų! Sau prisiekinėjau, kad sugrįšiu į Lietuvą greičiau, nei perskaitysiu vieną knygą. Po penkerių metų, aš pati ją kuriu.Nekantraudama laukiu projekto gimimo. Išeinu į gatvę, o va žiūriu medžiai žydi, paskutinį kartą gamtą pastebėjau kovą. Kol išeivija ieškosi bilietų atostogom Lietuvoje, šimtai studentų plūsta į šitą vandenyno pusę padirbėti. ''pasiilgau...(arba)Mes vienas kito angelai'' šiais metais tapo mano atostogomis. Knygelė po truputį auga į brandų ir reikšmingą leidinį. Gaila, kad lietuviai vis dar bijo ar gėdijasi pasidalinti savo patirtimi užsienyje su kitais. Šia knygele, noriu sužadinti visų smalsumą, norą naujoviškai bendradarbiauti. Dar kartą kviečiu rašyti savo pasiūlymus, dienos pamąstymus, prisiminimus apie gyvenimą svetur ar šiaip priežastis dėl ko verta išbandyti save kitoje šalyje, gal kas kątik atvyko ir nori pasidalinti pirmais įspudžiais? Skatinu Lietuvos gyventojus rašyti, ką jie girdėjo apie išeiviją. Smalsu sužinoti, ką mūsų tėvynainiai galvoja apie šimto tūkstančių lietuvių užsitęsusias atostogas Airijoje...


laukiu nesulaukiu jūsų pamąstymų

Laura

1 Comments:

At 1:11 priešpiet, Blogger sigita said...

sveiki,galiu pasakyti nei daug nei mazai apie 3metus isgyventus cia.liudna is lietuviu puses.negali nei pasitiket,nei prisileist arciau.gal biski neitema,bet atvykom i airija per draugus.atvykom kartu,po 3men.jie gryzo i lietuva,visam.likom dviese su mano partneriu;busimo kudikio tevu;taip ir likom be gyvenamos vietos,bet jei nebuciau pakeliavus po pasauly,italija,amerika,meksika,florida,naujasis orlynas ir dar daug ju,visdelto nusprendem pasilikti.as dziaugiuos,turtu nesukrovem,nes vyras dirba vienas,mes su dukryte seimininkaujam,namo nenoriu,nei uzkokius pinigus.lietuviai pasikeite labai,neatpazystamai.viskas del pinigu.tad toliau lietuvoj daugiau niekada nebus gera,nes nieks i gera nesikeis.cia galit sakyti mano nuomone.dziaugiuosi kad esu cia,ir nenoreciau buti kitur.

 

Rašyti komentarą

<< Home