Pasiilgau

Svetainė skirta knygai "Pasiilgau... (arba) mes vienas kito angelai" Ši knyga - tai meno kūrinys,bei Airijos lietuvių bendruomenės mokyklos "Keturi vėjai" metraštis. Knyga šiuo metu ruošiama, ją tikimės išleisti šiais, 2006, metais.

2006-05-06

svajonės
Tomas ''mano svajonių miestas''


...net ir suteikus galimybę, mes visada svajojame apie mažus dalykus- namus, automobilius, karjerą, materialinę gerovę. Retai sau palinkime ramybės, kitų supratimo, laiko dovanos- dar keletos minučių per dieną, kad galėtume sustoti. Aš stebiu mūsų mokinukus, jie linki sau džiaugsmo. Papraščiausios saulėtos dienos ir ištepliotų drabužių, smėlio dėžėje-NE!- geriau žaidžiant indėnais!...keista- vaikai TIESIOG svajoja. Svajojant neiškyla klausimų,kada ir kur tai atsitiks...to momento nepažymėsi kaledoriuje, neapvesi šalies mėlynu apskritimu žemėlapyje, nes svajonė jau pildosi. Visada.Kadangi ji kiekvieną akimirksnį keičias į skirtingą formą, suaugusieji pasimeta- privalome sugrupuoti! Reikia žinoti priežastį ,kodėl viskas įvyksta. Tiek daug taisyklių. Net atostogos ir tos suplanuotos...,kas darosi? Jeigu būčiau žinojusi, kaip nuobodu būti suaugusiuoju, būčiau atsisakiusi augti...per vėlu. ...kur aš čia, vaikai ir jų svajonės. Mokykloje visi piešė svajonių miestą. Kaip juose( piešiniuose) buvo linksma! Sūpuoklės ir vaivorykštės! Visi sako- piešti reikia mokėti, nesąmonė. Išlikti Sau išitikimam- va čia jau kitas iššūkis...

Gražaus savaitgalio

Laura

3 Comments:

At 10:20 priešpiet, Blogger Rita said...

Laurute,
Kasdienybe istrina daugeli labai svarbiu dalyku. Kartais jie buna svarbesni uz sumoketa saskaita ar pagaminta vakariene. Zmones linke sureiksminti ir paskesti paciuose paprasciausiuose veiksmuose ir pamirsti, kas is tikruju yra svarbu.
Tikejimas savimi padeda islikti sau istikimam...
Linkiu Tau nepaskesti kasdienybeje, nesureiksminti to, kas nera svarbu. osvarbiausiai - TIKETI SAVIM...

 
At 2:10 popiet, Blogger Laura Linksma said...

Vienoje vaikiskoje istorijoje kazkas pasake: "reikia tik labai noreti, pasistengti ir tiketi" ir prasideda stebuklai! Ir isties... nuo svajones ir dideliu noru pamazu perejom prie graziu vaisiu - pirmoji "4 Veju" mokyklele ne tik auga, bet jau turi pasekeju keliuose miestuose! Kiekvienas atejes y pamokeles, vaiku svente ar mokytoju susirinkima palieka dalele sirdies, juoko aida, minciu ir ideju zelmenely... Didziuojuosi, kad esu greta siu zmoniu, kad galiu is ju mokytis. Juk didziausi stebuklai yra paprasti stebuklai, taciau augdami juos vis maziau pastebime... Pabukime vaikais! Tada lengviau tiketi sunkiai pasiekiamu, lengviau tiketi stebuklais, o jie tikrai pildosi!

 
At 7:12 popiet, Blogger Z.P. said...

Labai silti laiskai. Prisedau prie kompiuterio ir "google" tusciame laukelyje surinkau zodi "svajone". Iejusi i sia nuoroda radau ir atsakyma "svajonemis reikia tiketi".

Aciu Laurai:)

Z.P.

 

Rašyti komentarą

<< Home